Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Sportu w dniach 25-29 września .
Uczniowie klas siódmych w promieniach słońca integrowali się w obiekcie agroturystycznym. Wśród piękna przyrody i zwierząt miło spędzili czas.
Uczniowie klasy 7a podczas godziny wychowawczej zamienili się w dziennikarzy śledczych.
14 września 2023r., uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Grucy oraz pani Natalii Zielonki wzięli udział w Kongresie WF z AWF- aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości.
Szkoła Podstawowa nr 2, była jedyną szkołą w województwie łódzkim zakwalifikowaną do wzięcia udziału w Kongresie.

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest w naszej szkole.
17-09-2023

"Narodowe czytanie"

Nasza szkoła, tradycyjnie, przyłączyła się do corocznej akcji "Narodowe czytanie". Tym razem uczniowie podczas lekcji języka polskiego poznawali fragmenty powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkolwej.
25-08-2023

Dyplom UNICEF

Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplom za zaangażowanie w działania Klubu Szkół UNICEF w roku szkolnym 2022/2023.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY rok szkolny 2023/2024

1. Podręczniki, ćwiczeniówki do edukacji polonistycznej, matematycznej i do języka angielskiego dzieci otrzymują bezpłatnie w pierwszych tygodniach września.
Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Poniedziałek 29 kwietnia 2024