W dniu  30 września odbył się pieszy rajd  "Rajd Prażonego Ziemniaka" organizowany przez PTTK. W rajdzie wzięła udział drużyna z klasy IVe i Ve. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy na Krakowskim Przedmieściu zwiedzając kapliczkę słupową przy kościele Nawiedzenia NMP i dalej podążając szlakiem piotrkowskich kapliczek.
29.09.2023r. odbyły się naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Najwięcej głosów zebrała Nikola Kowalczyk z klasy 8a i została przewodniczącą Samorzadu Uczniowskiego, zastępca została Natalia Serafin z klasy 8b, a skarbnikiem Klaudia Pietrzak z klasy 8a. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w pracy na rzecz spolecznosci szkolnej. Opiekunami SU są Julita Kostrzewa, Beata Motyl-Kopertowska i Karina Sperczynska.
W piątek klasy szóste brały udział w konkursie strzałów na bramkę.
1 miejsce 6D
2 miejsce 6E
3 miejsce 6B

Uczniowie rywalizowali w próbie zwinności i szybkości.
W środę klasy piąte zagrały turniej szóstek siatkarskich.
1 miejsce 5D
2 miejsce 5C
3 miejsce 5A

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie klas IV- VII wykonali ciekawe i piękne prace.
We wtorek odwiedził nas gość specjalny p. Monika Kisiel instruktor zumby "ZUMBA POWER WOMEN", która poprowadziła zajęcia dla uczniów klasy ósmej.
W trakcie tego tygodnia nasi uczniowie mieli możliwość udziału w wielu zabawach podczas aktywnych przerw. Tańczyli zumbę, poloneza, belgijkę, macarenę ,co było niezapomnianym przeżyciem.
W poniedziałek uczniowie klas siódmych rozegrali turniej koszykówki.
1 miejsce 7E
2 miejsce 7A
3 miejsce 7C
Ponadto rywalizowali w rzutach różnymi piłkami do kosza.
1 miejsce 7A
2 miejsce 7B
3 miejsce 7E

ul. Kostromska 50