W dniu 23.05.2022r. reprezentacja naszej szkoły w piłkę nożną dziewcząt zajęła I miejsce w półfinale województwa.
W dniu 27.05.2022 reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła II miejsce w półfinale mistrzostw województwa łódzkiego w koszykówce 3 x 3 w ramach IGRZYSK DZIECI .
26 maja 2022 r. na Dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Festiwal Rodzinny "Piękny Dzień Mamy" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. Jury przyznało I nagrodę uczniom naszej szkoły z klasy 3c. Młodzi artyści z „Kabereciku dzieci” zaprezentowały zabawne, ale i pouczające skecze o relacjach między rodzicami a ich dziećmi. To był wyjątkowo piękny Dzień Mamy. Serdecznie gratulujemy!!!
Instruktor: Iga Cichoń
opiekun: Aleksandra Wiśniewska
18 maja naszą szkołę odwiedzili strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczennica naszej szkoły – Małgorzata Pawliszewska z klasy VIII c – uzyskała tytuł Finalisty V Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen” na poziomie A1/A2 oraz zajęła II miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim.
17 maja 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Brzozie.
Kazimierz Chomicz uczeń klasy 8 d uzyskał tytuł laureata
XVII Olimpiady Matematyczne Juniorów (2021/2022). Głównym organizatorem olimpiady jest Instytut Matematyczny PAN w Warszawie. Uczeń otrzymał stypendium Fundacji mBanku „Mistrzowie Matematyki” oraz będzie uczestnikiem obozu naukowego OMJ w Szczyrku.
W dniu 13.05.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej i zajęli II miejsce.
16 maja 2022 roku w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Piotrkowie Tryb. odbyło się wręczenie nagród Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
W ramach IGRZYSK DZIECI w dniu 11.05.2022 reprezentacja dziewcząt w piłkę nożną zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do półfinału wojewódzkiego.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Wtorek 30 kwietnia 2024

Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr