Zapraszamy do wsparcia podopiecznych fundacji MIASTO KOTÓW w Piotrkowie Trybunalskim.

W dniu 18-03-2022 r. odbył się VI Konkurs Mechaniczny ( online)
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Tryb.
 Akcja polegała na przyniesieniu książek, przyborów w ciekawy, kreatywny sposób.
W ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata” uczniowie naszej szkoły przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF.
Gratulujemy! Jakubowi Jonczykowi z klasy 8a oraz Kazimierzowi Chomiczowi z klasy 8d, którzy zakfalifikowali się do finału Olimpiady Matematycznej Juniorów.
We współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim ogłaszamy zbiórkę karmy dla psów i kotów znajdujących się na terenie Ukrainy.
Zbieramy puszki i suchą karmę.
Dary pozostawiamy na portierni.

Organizatorzy: Marta Szafranek i Urszula Ratajczyk
W niedzielne popołudnie odbyła się wideokonferencja wojewody łódzkiego z samorządowcami, podczas której wojewoda przekazał rządowe ustalenia dotyczące pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz Ukraińcom, którzy pozostali w swoim kraju

Wszyscy jesteśmy poruszeni skalą zła, które dotknęło ukraiński naród. Do naszych ukraińskich uczniów kierujemy słowa wsparcia i otuchy.

W związku z zakończeniem etapu rejonowego wojewódzkich konkursów przedmiotowych i ogłoszeniem wyników ostatecznych informujemy, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
W naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych.
 Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z sytuacją epidemiologiczną, konkurs odbył się on w wersji online.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol