20 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego 'USE YOUR BRAIN'. Uczniowie klas VII i VIII mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w zakresie gramatyki, leksyki i wybranych elementów kultury krajów anglojęzycznych. Do konkursu przystąpiło aż 49 uczniów.
Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nagrodzone zostały prace najbardziej pomysłowe, oryginalne i staranne. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział.
W czwartek 9 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie uczniom nagród w konkursie Matematyka – Moja Pasja. Głównym organizatorem konkursu był Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Wśród nagrodzonych są również nasi uczniowie.
W dniu 01.06.2022 roku odbył się III Konkurs Piosenki Wakacyjnej. Młodzi artyści wykonali przeboje, które chcieliby zabrać ze sobą na wakacje.  Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach: I kategoria to klasy III - V, II kategoria to klasy VI - VIII.
W drugim półroczu roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klas drugich wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym.
 Uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń miały szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach: w turnieju "Dwa ognie", skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, bieg na czas. Przygotowany został także piknik na świeżym powietrzu dla najmłodszych. Oto wyniki wszystkich dyscyplin:
W dniu 7 czerwca 2022 w Rawie Mazowieckiej odbył się finał wojewódzki w piłkę nożną dziewcząt w ramach IGRZYSK DZIECI. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły reprezentacja SP2 zdobyła I miejsce na tak wysokim szczeblu i awansowała do rozgrywek ogólnopolskich!
Uczniowie naszej szkoły z klas 7- 8 w dniach 30 - 03.06. 2022r. uczestniczyli w wycieczce na Węgry. Program był bardzo bogaty: Budapeszt, baseny termalne, ZOO, Eger i wiele innych atrakcji.
Było cudownie!
1 czerwca  w sali gimnastycznej odbyły się różnego rodzaju imprezy sportowe.
Zawody rozpoczęły klasy III w "Dwa Ognie".
Później rozegrano mecze w piłkę siatkową  i piłkę koszykową dziewcząt i chłopców z klas V - VIII.
Za uczestnictwo wszystkim zawodnikom rozdano słodkie upominki.

Laureatami konkursu matematycznego zostali: I miejsce Kostanek Antonina II miejsce Tłustwa Patryk IIImiejsce Koprowska Blanka Baryła Szymon Lasota Sara Lesiak Kinga Dawidowicz Jakub

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Wtorek 30 kwietnia 2024