Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 ogłasza nabór do czwartej klasy sportowej o profilu piłka ręczna i piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.
 Przyłączyliśmy się do promowania postaw proekologicznych w piątek 21 kwietnia - w ramach kampanii uczniowie, nauczyciele ubrali się na zielono lub niebiesko.
22 kwietnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na stan środowiska, wyzwania zrównoważonego rozwoju, promocję systemowych i indywidualnych działań na rzecz ochrony klimatu oraz budowanie świadomości społecznej w tym zakresie.
Nagrody w konkursie wielkanocnym:
I miejsce Liliana Ogińska z kl.4a,
II miejsca Bartosz Molsa z kl. 4a i Alicja Kraska z kl.4a,
III miejsce Kinga Lesiak z kl 4a
W dniu 14.04.2023r. odbyło się ostatnie spotkanie  Ligi Szachowej.
W Turnieju wzięło udział 11 szkół  z Piotrkowa.
Uczestnicy walczyli o punkty od października  2022r. Odbyło się 6 spotkań.
W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła II miejsce!!!
Natomiast w klasyfikacji indywidualnej - Gloria Stasiak zdobyła I miejsce !!!
A oto zwycięska druzyna:
Gloria Stasiak
Rafał Teżyk
Andrzej Teżyk

Opiekun: Małgorzata Gruca
13 kwietnia w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość podsumowująca etap rejonowy konkursu „Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Ojczyzny”. Uczennica Naszej Szkoły – Natalia Zielińska z klasy 8c, zdobyła I miejsce w kategorii – komiks, otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi. Nagrody wręczyli P. Zbigniew Ziemba wicemarszałek Sejmiku Wojewódzkiego i P. Iwona Buchalska - dyrektor CREWŁw Piotrkowie Trybunalskim.
15 kwietnia 2023 roku Mikołaj Bieganowski (kl.3d) oraz Jakub Świąder (kl.3b) zdobyli I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "Szanuj Ziemię", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim.
14-04-2023

Podium dla SP2

W dniu 5.04.2023r w naszej szkole odbyły się zawody koszykówki 3x3 w kategorii dziewcząt i chłopców.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po świętach.
Marzec – aktywność w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda