Laboratorium przyszłości

Marzec – aktywność w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Zajęcia kulinarne: uczniowie koła technicznego przygotowali smaczne risotto z warzywami, placki z jabłkiem, naleśniki z owocami, cake pops.
Zajęcia plastyczne: uczniowie w ramach koła plastycznego wykonali prace z wykorzystaniem tradycyjnej glinki, masy solnej, plasteliny oraz długopisów 3D.
Język angielski w klasach 3b oraz 3c: za pomocą drukarki 3D powstały koniczynki, które zostały wykorzystane jako pomoc dydaktyczna w ramach obchodów Dnia Świętego Patryka.
Zajęcia techniczne w klasie 3: uczniowie za pomocą zakupionych w ramach projektu elementów drewnianych i wypalarek do drewna wykonali zakładki do książek.
Lekcja techniki w klasie 6b: uczniowie przygotowali i upiekli ciasta marchewkowe.
Świetlica szkolna: Ozdoby wielkanocne wydrukowane na drukarce 3D zostały wykorzystane do przygotowania kiermaszu świątecznego.