W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sulejowie odbył się w sobotę 16.03.24 turniej eliminacyjny Siatkarskiej Ligi Dziewcząt.
 Chętni uczniowie z klas siódmych naszej szkoły wykonali w oryginalny sposób prace, interpretując temat konkursu zorganizowanego w bieżącym roku przez piotrkowskie Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6.
Światowy Dzień Liczby Pi przypada na 14 marca. Wraz z klasą 4A uczciliśmy ten nietypowy dzień, uczestnicząc w niezapomnianej lekcji. Dowiedzieliśmy się czym jest liczba Pi oraz gdzie możemy ją spotkać w życiu codziennym.

W czwartek w Naszej Szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Wzięli w niej udział uczniowie klas siódmych i ósmych. Żołnierze Wyklęci-Niezłomni. Opluwani, nieludzko katowani w ubeckich więzieniach, skazani na zapomnienie. Zaplute karły reakcji, zdrajcy ojczyzny – tak między innymi nazywano tych, którzy więcej ceniąc sobie honor, wolność i miłość do Ojczyzny, postanowili walczyć z komunistycznym reżimem po II wojnie światowej.
Dziś nasi uczniowie przyszli do szkoły bez plecaków. W zamian królowały wszelkiego rodzaju torby: zakupowe, podróżne, basenowe czy prezentowe.
Uczniowie klasy 1 d zaangażowali się w fascynujący projekt tworzenia rakiet kosmicznych.
06-03-2024

Ulica Żywiołów

Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.
02-03-2024

SIATKARSKIE SUKCESY

W kolejnej edycji turniejów siatkarskich „Śladami Żołnierzy Wyklętych ” zawodniczki z naszej Szkoły rywalizowały na turnieju w Witowie.

Jedna z ważniejszych uroczystości naszej szkoły – Ślubowanie Klas Pierwszych odbyła się 1 marca 2024 r. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców i wychowawców. Uczniowie w podniosłej atmosferze ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować swoją szkołę.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl