Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Wręczenie nagród w konkursie międzyprzedmiotowym „Ściśle po polsku”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

18 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu międzyprzedmiotowego „Ściśle po polsku”. Zadaniem uczestników było przeprowadzenie doświadczenia fizycznego, zaprezentowanie jego przebiegu oraz przedstawienie go w formie kreatywnego komiksu.

Konkurs łączył wiedzę z zakresu nauk ścisłych z umiejętnościami językowymi i artystycznymi, pokazując, że nauka może być ciekawa, twórcza i pełna wyobraźni.
W kategorii „Mistrz słowa” nagrodzeni zostali: I miejsce:
Lilianna Ogińska i Blanka Paulińska – klasa 7a 
II miejsce:
Natalia Magiera i Hanna Kacprzyk – klasa 8a
III miejsce:
Maria Chomicz – klasa 7c

W kategorii „Mój eksperyment”:
I miejsce:
Małgorzata Matuszewska, Michalina Winiarska, Izabella Baranowska – klasa 8c

II miejsce:
Lilianna Ogińska i Blanka Paulińska – klasa 7a

III miejsce:
Natalia Magiera i Hanna Kacprzyk – klasa 8a

Wyróżnienia otrzymali:
Wiktoria Simińska – klasa 7e
Sara Kluf – klasa 7e
Daria Kostrzewa – klasa 7e
Weronika Kucharska – klasa 7e
Aleksander Kabziński – klasa 7d

Organizatorem konkursu była pani Lidia Burakowska-Ogińska, prace oceniało jury w składzie: 
Marta Rogalska,
Monika Bąkowska,
Magdalena Izdebska, 
Anna Szelest. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności, zaangażowania i umiejętności łączenia różnych dziedzin wiedzy. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania naukowej pasji! 
powrót