W naszej szkole odbył się „Konkurs Ekologiczny” dla uczniów klas 3. Wzięli w nim udział przedstawiciele 5 zespołów klasowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.
I miejsce: Michalina Werk kl. 3b
ll miejsce: Kalina Kiełbik kl. 3b
III miejsce: Gabriel Smejda kl. 3a Milczarek Alicja kl.3c
Wyróżnienie: Hanna Grudziolek 3a Jerema Kwiatkowski 3a Kacperek Aleksandra 3d Jadwiszczak Zofia 3d Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy . Organizatorzy konkursu: Julita Kubicka Anna Strzelczyk Ewelina Wujek Iga Kacperczyk Monika Gajda.
ll miejsce: Kalina Kiełbik kl. 3b
III miejsce: Gabriel Smejda kl. 3a Milczarek Alicja kl.3c
Wyróżnienie: Hanna Grudziolek 3a Jerema Kwiatkowski 3a Kacperek Aleksandra 3d Jadwiszczak Zofia 3d Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy . Organizatorzy konkursu: Julita Kubicka Anna Strzelczyk Ewelina Wujek Iga Kacperczyk Monika Gajda.