Znamy już wyniki przeprowadzonego w naszej szkole Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko 2026" pod patronatem Fundacji Akademia Młodych Fizyków i Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyróżnienie w konkursie, nagrodę książkową oraz zaszczytny tytuł "taon" otrzymali:
Mikołaj Piotrowski z kl. 7c,
Aleksander Kabziński z kl. 7d.
Konkurs łączył wiedzę z fizyki, wykraczającą ponad poziom szkoły podstawowej, z umiejętnością logicznego myślenia.
Opiekun konkursu: Marta Rogalska
Mikołaj Piotrowski z kl. 7c,
Aleksander Kabziński z kl. 7d.
Konkurs łączył wiedzę z fizyki, wykraczającą ponad poziom szkoły podstawowej, z umiejętnością logicznego myślenia.
Opiekun konkursu: Marta Rogalska