Uczniowie Naszej Szkoły na koncercie - „Warszawa - Miasto Nieugięte” w Bełchatowie.

elegacja uczniów SP 2 wzięła udział w premierowym koncercie „Warszawa - Miasto Nieugięte”, który odbył się w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Celem projektu było upamiętnienie i przypomnienie historii Warszawy w okresie II wojny światowej. Jego realizatorem była Fundacja Towarzystwo Projektów Edukacyjnych wspólnie z Łódzkim Kuratorium Oświaty. Koncert „Warszawa - Miasto Nieugięte”, to kolejna część wspomnianego projektu.
W środę, 9 listopada na scenie bełchatowskich Gigantów Mocy wystąpili: Darek Malejonek, Renata Przemyk, Natalia Niemen, Marika, Ania Szafraniec i Ola Nowak (zespół „Dziewczyny”), Mona, Lilu, Damian Ukeje, Tomasz Mackiewicz, Tomasz Drozdek, T.Etno i Kacper Popek. W ich wykonaniu można było usłyszeć, m.in. piosenki powstańcze i żołnierskie.