„Dni Sportu Szkolnego”

W dniu 14.06.24 odbyły się w naszej szkole „Dzień Sportu Szkolnego".
W klasach czwartych odbył się turniej w Dwa ognie.
I miejsce zajęła klasa 4d, II miejsce klasa 4c, III miejsce klasa 4e. W klasach piątych piłka koszykowa i siatkowa.
Zwycięzcami w siatkówce została klasa 5d, II miejsce zajęła klasa 5a, III miejsce klasa 5b.
W turnieju w koszykówkę I miejsce zajęła klasa 5a, II miejsce klasa 5e, III miejsce klasa 5b.
Dla klas szóstych odbył się turniej piłki nożnej i piłki siatkowej. Zwycięzcami w piłce nożnej zastali uczniowie z klasy 6e, II miejsce klasa6c, III miejsce klasa 6b.
W p. siatkowej I miejsce zajęła klasa 6a, II miejsce klasa 6c.
Dla klas siódmych i ósmych odbyły się zawody w piłkę siatkową. I miejsce zajęła klasa 8B, II miejsce klasa 8a. Wśród klas siódmych I miejsce zajęła klasa 7e, II miejsce klasa 7b, III miejsce 7d. Wszyscy uczestnicy dotrzymali słodkie nagrody. Gratulujemy udziału!