Uroczyste Zakończenie roku szkolnego klas ósmych i siódmych

IMG_0128 (Copy)
„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”

Słowa ks. Jana Twardowskiego towarzyszyły w dniu 21 czerwca 2024 r. zakończeniu roku szkolnego 2023/2024, podczas którego pożegnaliśmy ósmoklasistów. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas ósmych i siódmych, grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście. Szczególnego charakteru nadała uroczystości obecność Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Juliusza Wiernickiego, który niegdyś uczęszczał do naszej szkoły.
Podczas uroczystej akademii został przekazany przez ósmoklasistów młodszym kolegom Sztandar Szkoły. Nagrodzono najlepszych uczniów za ich wybitne osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie. Po części oficjalnej, w której nie zabrakło podziękowań, gratulacji i serdecznych życzeń, uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny pod tytułem „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Mogliśmy wysłuchać recytatorskich i wokalnych popisów uczniów, a także powspominać wspólnie spędzone chwile.
Przygotowanie uroczystości koordynowali nauczyciele: M. Sikora, M. Kacperek oraz M. Purgał.

foto: Sylwia Budzisz