Szkolny konkurs "Christmas Picture Dictionary..."

Szkolny konkurs
"Christmas Picture Dictionary – Bożonarodzeniowy słowniczek obrazkowy dla klas 1-3"rozstrzygnięty!

Do konkursu przystąpiło wielu uczniów, którzy wykazali się pomysłowością w tworzeniu prac, w których znajdowały się słowa i zwroty świąteczne w języku angielskim.
Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Kucińska, Julita Kostrzewa, Aldona Wiland nie miała łatwego zadania, gdyż wszystkie prace zachwycały oryginalnością.
A oto zwycięzcy, którzy przygotowali najbardziej kreatywnie prace:
I miejsce: Zofia Fiema, Julia Kopertowska
miejsce: Marcel Biłek, Tymon Czarczyk
miejsce: Lena Wójcik, Marysia Chomicz
Wyróżnienia: Adam Grzankowski, Lena Pawłowska, Szymon Baryła, Leon Klencki, Wiktoria Buchta, Maja Glaza, Jakub Bereska.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom!
Organizatorzy: Agnieszka Kucińska, Julita Kostrzewa.
Wręczenie nagród oraz upominków odbędzie się w styczniu (podczas najbliższej stacjonarnej lekcji języka angielskiego).
Galeria zdjęć: A oto tylko niektóre z prac wykonanych przez naszych zdolnych i pomysłowych uczniów.