konkursu „Autyzm-Wiem, Rozumiem, Pomagam”

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Autyzm-Wiem, Rozumiem, Pomagam”. Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością i starannością. Celem konkursu było kształtowanie tolerancyjnych postaw, pogłębianie i promowanie wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności wykorzystania różnorodnych form i technik plastycznych. Oto lista wszystkich nagrodzonych uczniów wyłonionych przez jury.
Klasy I-III: I miejsce: Kacper Sęk kl. 3a II miejsce: Jan Janowski kl. 2d III miejsce: Iga Andrzejewska kl. 2b Wyróżnienia: Michalina Misztela 1c, Ala Patera 1c, Bianka Stempień 2a Klasy IV-VIII: I miejsce: Oliwia Łągwa 6c II miejsce: Magiera Magdalena 7e III miejsce: Antoni Nowak 5e Laureatom serdecznie gratulujemy. Komisja konkursowa: Dorota Siedlak, Anna Grzywacz, Janusz Łukasik Organizatorzy: Monika Gajda, Dominika Patek, Justyna Jeż Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.