Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w grach zespołowych oraz konkurencjach lekkoatletycznych. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz Radę Osiedla Słowackiego-Północ.
W czasie festynu Straż Miejska znakowała rowery.

Uczniowie klasy IV pod opieką Pani Wandy Dybowskiej przygotowali zdrowy poczęstunek dla wszystkich uczniów.
Pani Jolanta Kacperczyk wychowawczyni klasy Ia przygotowała lekcję otwartą dla mam swoich uczniów.
Klasa szósta przygotowała projekt edukacyjny "Moda ekologiczna".

Sukces uczniów klasy szóstej w Półfinale Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Naomi Banach zdobyła I miejsce w XI Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej nr 11 Wiersze dla dzieci Tadeusz Śliwiaka
"Mniam, mniam..." Spektakl profilaktyczny.
Już po raz siódmy w naszej szkole odbył się konkurs poezji patriotycznej, w tym roku pod hasłem : „Polska - to nasz dom”.
W konkursie uczestniczyło 28 uczniów szkół podstawowych: SP2, SP3,SP5, SP8, SP10, SP11, SP12, SP16 oraz Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół im. Św. Jana Bosko.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl