WYPRAWKA ucznia klasy I rok szkolny 2023/2024

pierwszoklasiści

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY rok szkolny 2023/2024

1. Podręczniki, ćwiczeniówki do edukacji polonistycznej, matematycznej i do języka angielskiego dzieci otrzymują bezpłatnie w pierwszych tygodniach września.

2. Rodzice kupują podręcznik do religii. KLASA 1 wydawnictwo Święty Wojciech Pan Bóg jest naszym Ojcem (dwie części) red. ks. dr Paweł Płaczek
3. Potrzebne będą 3 zeszyty 16-kartkowe w trzy linie kolorowe, 3 zeszyty w kratkę 16- kartkowe.
4. Wyposażenie piórnika: gumka do ścierania, 2 ołówki średniej miękkości np. 3B, temperówka z pojemnikiem, linijka 20-cm, kredki ołówkowe, dobrze tnące nożyczki, klej w sztyfcie np.: „Glue Stick”.
5. Teczka na przybory plastyczne do pozostawienia w klasie: plastelina, kredki świecowe, pastele, małe farby plakatowe + pędzelek cienki, średni i gruby, blok rysunkowy biały, blok rysunkowy kolorowy, blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, zeszyt papierów samoprzylepnych kolorowych.
6. Teczka na gumkę format A4.
7. Buty do chodzenia po szkole (najlepiej z jasnymi spodami) + worek na buty.
8. Na wf: koszulka biała + spodenki gimnastyczne lub getry + worek na strój.
9. BASEN (od października): kostium, czepek, ręcznik, szczotka do włosów, klapki gumowe, mile widziana suszarka.
10. BILANS SZEŚCIOLATKA!
11. Zdjęcie do legitymacji ( na ślubowanie ).
WSZYSTKIE RZECZY KONIECZNIE TRZEBA PODPISAĆ!