Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W roku szkolnym 2022/2023 duża grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział niemal we wszystkich konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Łodzi. Konkursy składały się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego.
Aby uzyskać tytuł finalisty należało podczas ostatniego etapu uzyskać minimum 70% maksymalnej sumy punktów, a na tytuł laureata aż 90%. Najlepszymi z najlepszych okazali się:
Joanna Bąkowska z klasy 8c - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii - pod opieką pani Katarzyny Burnant i Marzeny Jakubik;
Bartosz Koprek z klasy 8a – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii - pod opieką pani Anetty Cieślik;
Nadia Bereska z klasy 8c – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego - pod opieką pani Agnieszki Kucińskiej;
oraz Julia Zawadzka z klasy 8c – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego - również uczennica pani Agnieszki Kucińskiej.
Tytuł laureata lub finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych otwiera szeroko drzwi do wybranych szkół ponadpodstawowych.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a młodszym rocznikom życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.