„Wszystkie Kolory Świata”

W ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata” uczniowie naszej szkoły przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF.
 Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Każdy może zaopiekować się wybraną laleczką, przekazując przy okazji darowiznę na rzecz ratowania życia dzieci.
Minimalna kwota darowizny to 15 zł (mała laleczka), a 30 zł (duża lalka).

Pamiętaj 10 zł umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.

Jak nabyć laleczkę?
Każda laleczka ma swój numer. Jeśli jesteś zainteresowany konkretną lalką, zgłoś chęć jej zakupu swojemu wychowawcy, podając numer lalki i deklarując kwotę zakupu. Zarezerwujemy lalkę dla Ciebie.
Pieniądze wpłacisz przy jej odbiorze.
UWAGA! Autor lalki ma prawo pierwokupu.
Kiedy dostanę kupioną lalkę?
Lalki będą wystawione do oglądania do 24 marca (czwartek), do nabywców trafiać będą od piątku 25 marca. Nie zdejmuj lalki sam, poczekaj do końca akcji!

WAŻNE:
Stowarzyszenie UNICEF Polska posiada zarejestrowaną zbiórkę publiczną na artykuły pomocy humanitarnej znane pod nazwą Prezenty bez Pudła. Do Prezentów bez Pudła należą także szczepionki przeciwko polio, gruźlicy, błonicy, krztuścowi, tężcowi i odrze, na które zostaną przekazane zebrane darowizny w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”. Numer zarejestrowanej zbiórki to 2021/3039/OR, nazwa zbiórki: PREZENT BEZ PUDŁA. Rozliczenia zbiórek publicznych, w tym składanie sprawozdań finansowych, podlegają pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.