„WSPIERAMY NELĘ”

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ
26 czerwca 2021 roku odbył się KIERMASZ CHARYTATYWNY, którego celem było zebranie funduszy na rehabilitację Neli Balcerek, absolwentki naszej szkoły.
Komitet społeczny w składzie: Urszula Ratajczyk, Anna Szelest, Anna Skrzypczyńska – Krata, Paweł Sudowski serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu akcji: dyrekcji SP2, uczniom, absolwentom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom obsługi i administracji szkoły, parafii św. Jana Pawła II, prywatnym osobom oraz firmom i stowarzyszeniom. Wśród nich są: 313 GARAGE; MUSTANG KLUB POLSKA ŁÓDZKA STAJNIA; BRYKI Z AMERYKI; KLUB MOTOCYKLOWY QUO VADIS; DODGE SHERIFF; STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI I MŁODZIEŻY HARC; PIOTRKOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU; WIDZIALNA RĘKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI; ME TUU PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ; KiZ PRODUCENT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ; STOWARZYSZENIE FOTOGRAFICZNE KREATYWNI; DRUKARNIA UNI – DRUK; INTROLIGATORNIA INTRO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI; ILO STUDIO TOMASZÓW MAZOWIECKI; GRUPA PRODUCENTÓW ROZSAD KRASOŃ SP. Z O. O.; JEDNOSTKA STRZELECKA 1031 IM. OBROŃCÓW LWOWA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM; PATROL PRZEDMEDYCZNY PIOTRKÓW TRYBUNALSKI; M. B. s. c. ŻOŁĘDZIOWSCY; JÓZEF SZELKA; ZESPÓŁ 5/5; ZUZANNA KAFAR; ALEKSANDRA WRONA; KAROLINA KUBERA; IGOR KOPREK; BARTOSZ SIWAKOWSKI.

Efektem ogromnego zaangażowania organizatorów i uczestników akcji pomocowej było zebranie imponujące sumy 13 700 złotych, a przy okazji zapewnienie licznych atrakcji dzieciom i dorosłym.