Wspieramy Nelę!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
UWAGA!
Uwielbiasz niesamowite atrakcje, szybkie motory, amerykańskie auta, kochasz książki, pyszne ciasta, lubisz muzykę, interesujesz się strzelectwem – a przede wszystkim lubisz pomagać innym?
Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, to mamy dla Ciebie świetną informację!
26 czerwca 2021 (sobota) w godzinach 14.00-18.00 na parkingu przy SP2 i na terenie parafii Jana Pawła II odbędzie się kiermasz charytatywny pod hasłem „Wspieramy Nelę”
Celem akcji będzie zebranie pieniędzy na rehabilitację Neli Balcerek, absolwentki naszej szkoły – niegdyś Gimnazjum nr 5.
Szkoła Podstawowa nr 2 ma wieloletnie tradycje wolontariatu – działają w niej szkolne koło wolontariatu, koło PCK, Klub szkół Unicef, więc kiedy okazało się, że Nela potrzebuje naszego wsparcia, nie mogło być inaczej – zawiązał się komitet organizacyjny w składzie: Urszula Ratajczyk (koordynator), Anna Szelest, Anna Skrzypczyńska – Krata, Paweł Sudowski i dzięki pomocy dyrektora szkoły p. Katarzyny Błażejewskiej oraz przy współpracy z Parafią Jana Pawła II zorganizowany został kiermasz charytatywny „Wspieramy Nelę”.
Jak zawsze w takich sytuacjach można liczyć na ludzi o wielkich sercach. W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna – nauczyciele, rodzice, uczniowie, absolwenci, pracownicy administracji i obsługi szkoły. Pozytywnie na apel organizatorów odpowiedzieli również: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC, pasjonaci motoryzacji - warsztat „Garage 313” i klub motocyklowy „Quo vadis”, Jednostka Strzelecka 1031 im. Obrońców Lwowa w Piotrkowie Tryb., Stowarzyszenie Fotograficzne „Kreatywni”, sponsorzy - firmy: Metuu, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, IloStudio z Tomaszowa Maz., Bifix, Poligrafia - Intro, Drukarnia UNI-DRUK, M. B. Żołędziowski S.C. oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego.