Wspieramy Nelę!

UWAGA!

25 września 2021 (sobota) w godzinach 14.00-18.00 na parkingu przy SP2 i na terenie parafii Jana Pawła II
po raz kolejny odbędzie się kiermasz charytatywny pod hasłem „Wspieramy Nelę”.
Celem akcji będzie zebranie pieniędzy na rehabilitację Neli Balcerek, absolwentki naszej szkoły – niegdyś Gimnazjum nr 5. Komitet organizacyjny w składzie: Urszula Ratajczyk (koordynator), Anna Szelest, Anna Skrzypczyńska – Krata, Paweł Sudowski dzięki pomocy dyrektora szkoły SP2 p. Katarzyny Błażejewskiej
oraz przy współpracy z Parafią Jana Pawła II przygotował liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
W programie:
13.00 występy wokalne uczniów SP 2 i absolwentów G 5
13.30 licytacje
14.00 pokazy akrobatyczne Piotkowskiej Fundacji Talentów
14.30 licytacje
15.00 występy Zespołu Ludowego Piliczanie
16.00 licytacje
17.00 koncert zespołu rock&rollowego Archidea równolegle: kiermasz ciast i przeczytanej książki kiermasz ubrań dla dzieci (KiZ) i dorosłych (Metuu) animacje dla dzieci grill amerykańskie auta z 313 Garage oraz Mustang Klub Polska Łódzka Stajnia motocykle z klubu Gremium MC Black Hole auta z PRL-u warsztaty z zaplatania jesiennych wianków prowadzone przez kwiaciarnię “Czarna Owca” pieczenie podpłomyków przez Piotrkowskich Rycerzy Impreza odbędzie się dzięki ludziom o wielkich sercach. W akcję zaangażowała się cała społeczność szkolna – nauczyciele, rodzice, uczniowie, absolwenci, pracownicy administracji i obsługi szkoły. Pozytywnie na apel organizatorów odpowiedzieli również: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC, Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, Widzialna Ręka Piotrków Trybunalski, Miejski Ośrodek Kultury, Piotrkowska Fundacja Talentów, Zespół Ludowy Piliczanie, pasjonaci motoryzacji - warsztat „313 Garage ” i klub motocyklowy Gremium MC Black Hole, Oldsmobile, Mustang Klub Polska Łódzka Stajnia, Stowarzyszenie Fotograficzne „Kreatywni”, sponsorzy - firmy: Metuu Producent Odzieży Damskiej, KiZ Producent Odzieży Dziecięcej, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, IloStudio z Tomaszowa Maz., Fiort Clinic, kwiaciarnia Czarna Owca, Bifix, Poligrafia - Intro, Drukarnia UNI-DRUK, M. B. Żołędziowski S.C., JAPA Transport, Usługi Transportowe Cezary Rudzki, Masarnia Majków oraz wielu prywatnych sponsorów – fundatorów przedmiotów na licytację.

info-o-LICYTACJACH (doc) 0.01mb, (Pobrań: 94)