Uroczysty Dzień Edukacji Narodowej w SP2

IMG_7244
Społeczność naszej szkoły uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel z tej okazji odbył się 12 października.
Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor Katarzyna Błażejewska, która w ciepłych słowach dziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich codzienny wysiłek na rzecz dzieci i młodzieży, a także podkreśliła wagę coraz większych wyzwań, jakie praca ta niesie codziennie. Głos zabrała również przedstawicielka Rady Rodziców, p. Anna Gąsior-Majchrowska, która wyraziła wdzięczność wobec wszystkich pracowników szkoły oraz złożyła im najlepsze życzenia. Następnie odbyła się przygotowana przez uczniów szkoły część artystyczna. Utalentowana młodzież recytacją okolicznościowych tekstów i pięknymi występami muzycznymi wyraziła wdzięczność wobec swoich wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły. Padło wiele wzruszających słów, a występy przerwały liczne brawa.