Uczniowie SP 2 na konkursie recytatorskim

20230529_095555 (1)
W dniach 29-30 maja 2023 r. odbyły się przesłuchania w ramach Małego Konkursu Recytatorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Wzięli w nich udział również uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienie w kategorii klas IV – VIII otrzymała uczennica klasy V a Natalia Magiera, która zaprezentowała utwory: „Nic dwa razy” W. Szymborskiej oraz „Wiosenne porządki” J. Brzechwy.
W kategorii klas I-III w konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III b Amelia Przybył w utworze pt. „Mam talent” Pawła Gołucha, zaś w kategorii klas IV – VIII wystąpili Wiktoria Cholewa z kl. V a, Izabela Grabowska z kl. VI c i Adrian Pielużek z kl. VI c w wierszach M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, W. Szymborskiej, A. Asnyka i K.K. Baczyńskiego