TURNIEJ Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

29 maja 2018r.
W amfiteatrze w Parku Jana Pawła II odbył się turniej z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej organizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych ponadgimnazjalnych w ramach akcji „Widzę-Reaguje 2018”.
Organizatorami turnieju był Urząd Miasta i Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
W turnieju wzięło udział 10 szkół z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Celem turnieju było promowanie i upowszechnianie zagadnień z zakresu pierwszej pomocy medycznej. Każda drużyna rozwiązywała test składający się z 10 pytań oraz miała wykazać się przygotowaniem praktycznym, udzielając pomocy w pozorowanych scenkach. Nasz drużyna w składzie: Anna Miastkowska, Majka Bakalarz, Gabriela Hahn, Natalia Bujak, Izabela Marosek zajęła 5. miejsce.

Opiekunem drużyny była Izabela Szymczyk.