turniej gry w "Dwa ognie" klas trzecich i rozgrywki klas drugich

351301354_113413228423458_5872298151338274660_n
Sportowy Dzień Dziecka 1 czerwca w naszej szkole odbył się turniej gry w "Dwa ognie", do którego przystąpili uczniowie klas 3.
 Wszystkim należą się duże brawa, gdyż uczniowie podeszli do tego turnieju bardzo profesjonalnie. Aktywność fizyczna w takiej formie sprawdziła się: był pot, był hałas, była radość i dobra zabawa. Trzecie miejsce przypadło w udziale klasie 3d, na drugim stopniu podium rywalizację ukończyła klasa 3e, a najlepsza okazała się klasa 3c. Jednak zaznaczyć trzeba ze każda klasa zdobyła punkty, a najważniejszy cel, czyli „ nie ważny jest wynik, ważny jest udział” spełniły wszystkie drużyny.

Uczniowie klas 2 wzięli udział w grach i zabawach sportowych. Od rana na uczniów czekało osiem stacji z różnymi zabawami: rzut do celu, przeciąganie liny, płotki i krzesła, taniec po linie z parasolem, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie na kocach oraz mini golf. Wszyscy świetnie się bawili, było aktywnie i wesoło.