Świetlica szkolna w świątecznym nastroju

Hej kolęda kolęda, tak właśnie rozśpiewana sala świetlicy szkolnej uczestniczyła w spotkaniu wigilijnym, któremu towarzyszyło sporo pozytywnych emocji. Uczniowie kosztowali pysznych słodkich smakołyków, na ustach dzieci królowały uśmiechy i radość.
Kulminacyjnym punktem naszego spotkania było rozstrzygnięcie konkursu na „ świąteczną bombkę”. Przepiękne ręcznie zdobione przez naszych uczniów bombki wywołały ogromne wrażenie. Wśród wielu wyłoniliśmy najpiękniejsze bombki i nagrodziliśmy uczestników konkursu. Pierwsze miejsce zdobyła Klara Wawrzak uczennica klasy 1d
Drugie miejsce zdobyła Iga Andrzejewska uczennica klasy 2b
Trzecie miejcie zdobyła Julia Sikora uczennica klasy 2d
Wyróżnienia przyznano następującym osobą:
Nadia Członka uczennica klasy 2d,
Franciszek Staśkiewicz uczeń klasy 1b,
Zuzanna Marjan uczennica klasy 2e
Dziękujemy naszym zdolnym uczniom. Zachęcamy do dalszej współpracy i życzymy wam abyście odkryli w sobie magię Świąt Bożego Narodzenia, która sprawi, że serca staną się bardziej otwarte, a świat stanie się miejscem pełnym dobra i miłości.
Spotkanie wigilijne oraz konkurs zorganizowali nauczyciele świetlicy szkolnej.