Powiatowe eliminacje do XLV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”

II grupa wiekowa (Szkoły podstawowe) – klasy V-VIII
I miejsce – Amelia Midera
II miejsce – Daria Szczepaniak   SP 2 kl.8f
III miejsce – Jakub Koszman
IV miejsce – Oskar Krawczyk
V miejsce – Maria Tręda
W dniu 20 kwietnia br. w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Tryb. zostały przeprowadzone powiatowe eliminacje do XLV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach powiatowych wzięło udział 25 uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego. Patronem honorowym eliminacji był Starosta Powiatu Piotrkowskiego Pan Piotr Wojtysiak, który ufundował nagrody główne - książki.
Wręczenia nagród i dyplomów dla finalistów konkursu dokonali: Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Piotrkowie Trybunalskim bryg. Jan Mielczarek, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Piotrkowie Trybunalskim Tadeusz Karcz, bryg. w st. spocz. Dariusz Lorenc oraz Ryszard Mazurkiewicz.

Opiekun: Sylwia Budzisz
Źródło: https://www.gov.pl/web/kmpsp-piotrkow-trybunalski