Konkurs Poezji Patriotycznej

11 maj 2018
11 maja odbyła się w naszej szkole IX edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU POEZJI PATRIOTYCZNEJ pod hasłem: NASZA NIEPODLEGŁA. Do konkursu przystąpiło 29 uczniów z piotrkowskich szkół podstawowych. Jury w składzie: Ewa Grabowska (Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Tryb.), Małgorzata Kowalczyk (MOK w Piotrkowie Tryb.) i Agnieszka Kitowska (Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Tryb.) przyznało 3 nagrody oraz 8 wyróżnień.
I miejsce - Adrian Olszewski (SP 11),
II miejsce - Maja Olczyk (SP 3),
III miejsce - Noemi Banach (SP 2).
Wyróżnienia: Małgorzata Pawliszewska (SP 2), Maja Sass (SP 2), Amelia Wąchała (SP 2), Hanna Włóka (SP 12), Marta Nadajewska (SP 12), Nikola Motyka (SP 12), Amelia Stępień (SP 16), Zuzanna Strojna (SP 10).
Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały: Bożena Piejek (gościnnie), Jadwiga Jaszkowska, Monika Kluzowska-Carcamo, Anna Grzesik i Sylwia Budzisz.
Organizatorzy serdecznie dziękują uczniom, którzy pomagali w przygotowaniach imprezy.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy za rok!!!