konkurs plastyczno-poetycki „Polska- mój dom, moja ojczyzna”

O8.11.2022r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno-poetycki „Polska- mój dom, moja ojczyzna”. Celem konkursu było propagowanie postaw patriotycznych, wzbudzanie szacunku do symboli narodowych, kształtowanie inwencji twórczej uczniów, ich wyobraźni i wrażliwości estetycznej. W konkursie brali udział uczniowie klas I-III, którzy przygotowali pracę plastyczną i rymowankę o tematyce patriotycznej. Komisja konkursowa w składzie: Urszula Chodacka, Beata Motyl-Kopertowska i Anna Grzywacz przy ocenianiu prac brała pod uwagę ogólne wrażenia estetyczne, kreatywność i zgodność pracy z tematem.
Osoby nagrodzone: I miejsce Natan Augustyniak kl.1b
II miejsce Aleksandra Polus kl.3e
III miejsce Marlena Majchrowska kl.3d
Wyróżnienia: Celina Krata kl.1b
Jakub Świąder kl.3b
Iga Andrzejewska kl.1b
Alan Przywara kl.2a
Hubert Farbotko kl.1b
Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 16.12.2022r. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie.
Organizatorzy: Beata Motyl-Kopertowska Urszula Chodacka