Kiermasz ciast - Akcja charytatywna

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniach 11-12 października br. nasza szkoła przyłączyła się do akcji pomocowej na rzecz Patryka Wysmyka – chłopca, który walczy z nowotworem.
Kiermasz ciast pieczonych przez uczniów klas I-VIII i ich rodziców odbywał się przez dwa dni na holu głównym B1. Zgromadzone środki przeliczyła Komisja Finansowa SU w składzie: Michalina Wieteska 8b, Zuzanna Cicharska 8b, Oliwia Głąbik 8b, Izabela Kroczyńska 8b i Natalia Senderecka 8b.
Łącznie zebrano 7730 zł.  Wszystkie środki zostały przelane na konto Fundacji Siepomaga 27 2490 1028 3587 1000 0022 1424.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, bo tylko dzięki takim dobrym serduszkom rodzi się nadzieja i wiara.
Urszula Ratajczyk