Od wielu lat w naszej szkole odbywa się, w okresie przedświątecznym, konkurs „NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWY”, którego celem jest nie tylko promowanie różnorodności językowej i kulturowej ale i kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej. Jego adresatami są uczniowie klas I-III i IV-VIII.
Jury w składzie: Urszula Chodacka, Beata Motyl-Kopertowska, Anna Grzywacz oraz przedstawiciel Rady Osiedla “Słowackiego Północ” w Piotrkowie Tryb. stanęło przed trudnym wyborem wyłonienia zwycięzców, ponieważ uczestnicy konkursu zaskoczyli ich swoją kreatywnością i poziomem prac.
Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy I-III
I miejsce – Maja Bortkiewicz kl. III a
II miejsce – Wojciech Jagiełło kl. I a
III miejsce - Alan Drozd kl. III e
Wyróżnienia:
Julian Chojnacki kl. I b
Jan Rakoczy kl. II b
Klasy IV-VIII
I miejsce – Artur Jagiełło kl. Ve
II miejsce – Aleksandra Ościk kl. VII b
III miejsce – Karolina Kęsy kl. Ve
Wyróżnienia:
Amelia Kubera kl. Ve
Michalina Wieteska kl. VIII b
Martyna Augystyniak kl. VIII b
Iga Błaszczyk kl. Ve
Julianna Kwiatkowska kl. VII a
Maja Ćwiek kl. VII b
Maja Tokarska kl. V e
Maja Sas kl. V b
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia br.
Sponsorem nagród rzeczowych jest Rady Osiedla “Słowackiego Północ” w Piotrkowie Tryb.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.
Organizatorki:
Urszula Chodacka i Beata Motyl-Kopertowska
Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy I-III
I miejsce – Maja Bortkiewicz kl. III a
II miejsce – Wojciech Jagiełło kl. I a
III miejsce - Alan Drozd kl. III e
Wyróżnienia:
Julian Chojnacki kl. I b
Jan Rakoczy kl. II b
Klasy IV-VIII
I miejsce – Artur Jagiełło kl. Ve
II miejsce – Aleksandra Ościk kl. VII b
III miejsce – Karolina Kęsy kl. Ve
Wyróżnienia:
Amelia Kubera kl. Ve
Michalina Wieteska kl. VIII b
Martyna Augystyniak kl. VIII b
Iga Błaszczyk kl. Ve
Julianna Kwiatkowska kl. VII a
Maja Ćwiek kl. VII b
Maja Tokarska kl. V e
Maja Sas kl. V b
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia br.
Sponsorem nagród rzeczowych jest Rady Osiedla “Słowackiego Północ” w Piotrkowie Tryb.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.
Organizatorki:
Urszula Chodacka i Beata Motyl-Kopertowska