CHWALIMY SIĘ!

W sobotę 2 grudnia 2023 r. nasza nauczycielka, pani Marta Rogalska, była jednym ze współorganizatorów 9. Festiwalu Matematyki, który odbył się w siedzibie Gazety Wyborczej w Warszawie. Głównym organizatorem była wyborcza.pl, zaś partnerem akcji – mFundacja. Podczas festiwalu pani Marta przeprowadziła dwukrotnie warsztaty matematyczno – filmowe, skierowane głównie do uczniów klas IV – VIII, a także szkolenie dla nauczycieli pn. „Tablet graficzny jako narzędzie w edukacji matematyki”. Zajęcia te cieszyły się ogromną popularnością wśród uczestników festiwalu. Podczas Festiwalu Matematyki można było odwiedzić również stoisko pani Marty pn. „MatFizChem”, gdzie wszyscy chętni grali w autorskie matematyczne gry planszowe, rozwiązywali matematyczne quizy online. Na najmłodszych czekały mandale do kolorowania oraz wykreślanki.
Pragniemy również poinformować, że pani Marta Rogalska została Nauczycielem Roku w kategorii klas IV – VIII w Piotrkowie Trybunalskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023, organizowanym przez Dziennik Łódzki.