zawody powiatowe Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W dniu 11 maja 2023r. na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się zawody powiatowe (powiatu grodzkiego) Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców kl. IV - VI w ramach Igrzysk Dzieci.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce awansując do 1/2 finału wojewódzkiego, natomiast chłopcy zajęli IV miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Marika Wujek, Iga Błaszczyk, Zuzanna Jakubik, Zuzanna Pisarek, Natalia Piskorz, Alicja Trzaska, Lena Grzelczak, Klaudia Pietrzak, Ala Wojtyś, Natalia Serafin.

Skład drużyny chłopców: Emil Bartnicki, Adam Bloch, Eryk, Cholewa, Dominik, Jesion, Ksawery Araszkiewicz, Borys Waga, Aleksander Sadowski, Kacper Wężyk, Wojciech Dziemdziora, Mikołaj Cichosz, Sebastian Paradowski.

Opiekunowie zespołów: Franciszek Szymczyk, Paweł Wąchała,