Ślubowanie Klas Pierwszych

Jedna z ważniejszych uroczystości naszej szkoły – Ślubowanie Klas Pierwszych odbyła się 1 marca 2024 r. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców i wychowawców. Uczniowie w podniosłej atmosferze ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować swoją szkołę.
Pani dyrektor Katarzyna Błażejewska  dokonała pasowania uczniów, którzy od tej chwili stali się nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny. Po części oficjalnej pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Egzamin  został zdany na szóstkę! Na pamiątkę  wręczone zostały dzieciom dyplomy i drobne upominki.
Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak, przedstawiciel Rady Rodziców Lidia Burakowska-Ogińska oraz proboszcz Parafii Św. Jana Pawła II ksiądz Jacek Tyluś.

Foto: Sylwia Budzisz (zdjęcia 1-80)
Zdjęcia: 81-102 wykonane przez rodzica