2c i 3e na wycieczce do „Dzielnicy Filmowej w Zalesiu Górnym”

6 czerwca dzieci z 2c i 3e wybrały się na wycieczkę do “Dzielnicy Filmowej w Zalesiu Górnym”. Teren dzielnicy położony jest w otulinie parku krajobrazowego, więc uczestnicy cały czas przebywali na świeżym powietrzu. „Dzielnica Filmowa” to wystawa wielu zachwycających samochodów, motorów i postaci z kultowych filmów oraz bajek. Można było do nich wsiadać, by poczuć się, jak na planie wielkiej produkcji. Spotkały tam bohaterów z różnych bajek, filmów oraz prehistoryczne dinozaury. Podczas ciekawych doświadczeń z ciekłym azotem dzieci poznały jego właściwości. Spacery w leśnym otoczeniu i zabawa na trampolinach zaspokoiła potrzebę ruchu dzieci. Wycieczka cieszyła się nieposkromioną aktywnością dzieci.