Amelia Sitarek, uczestniczka warsztatów z rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Twórczym dla Rodzin pt. "Szopka w miniaturze".

Klasa III pod opieką Pani Iwony Lauks wystąpiła w przedstawieniu świątecznym.
18-12-2016

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia
Szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności  i sukcesów
w nadchodzącym roku 2017
Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową.
klasy IV-VI
I miejsce Maciej Antosik oraz Maks Kisiel
II miejsce Ola Piejek oraz Kamil Matuszczak
III miejsce Agata Wieprzkowicz oraz Amelia Sitarek

klasy I-III
I miejsce Zuzia Wolna
II miejsce Kacper Jończyk
III miejsce Maja Zielińska, Natalia Zielińska, Ada Balińska

15 grudnia w naszej szkole odbył się I etap XXIX międzyszkolnego konkursu Piotrków Trybunalski – Moje Miasto, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 13. Do testu przystąpiło 11 chętnych uczniów z klas V-VI. Test sprawdzał wiedzę „śmiałków” z historii Piotrkowa Trybunalskiego – od założenia do czasów współczesnych i miał na celu popularyzację wiedzy o Piotrkowie w 800-ną rocznicę założenia miasta.
12-12-2016

Turniej w mocowaniu

8 grudnia 2016 r. w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego rozstrzygnięto VI edycję konkursu „Moje drzewo genealogiczne” organizowanego przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. Praca ucznia naszej szkoły Macieja Antosika, została nagrodzona, a Maciek otrzymał cenne nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W ramach realizacji programu "Bezpieczne Miasto" przedstawiciel Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony oraz Straży Pożarnej przeprowadzili szkolenie pod hasłem "Bezpiecznie w zimę".

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra