Wyniki etapu szkolnego

7 listopada w Zelowie odbyły się półfinałowe gry w tenisie stołowym dziewcząt.
W hali sportowej naszej szkoły  4 listopada rozegrano  turniej - memoriał piłki siatkowej poświęcony pamięci nauczyciela wychowania fizycznego Marka Kapuścika.
W dniu 3 listopada klasa 5b wraz z wychowawcą była na wycieczce w Warszawie.
2 listopada rozstrzygnęliśmy konkurs na najciekawszą dynię Halloweenową.
02-11-2017

"Bal Świętych"

31 października w naszej szkole odbył się "Bal Świętych".
31.10.2017r w VLO (kiedyś Gimnazjum nr 1) odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt.
W dniach 28-29.10.2017r. w Wilnie na Litwie odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej juniorek młodszych.
Każdy uczeń ubrany w piżamę i kapcie został zwolniony z odpowiedzi ustnych oraz niezapowiedzianych kartkówek.
W czwartej 26 października gościliśmy w klasie 1a (klasa integracyjna) czworonożnego przyjaciela - Labradorkę Milkę.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Niedziela 29 września 2024

Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin