Uczniowie i nauczyciele wzięli udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klasy 4 i 5 poświęconej Narodowemu Świętu Niepodległości.
28-10-2016

Wycieczka do Koła

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną "Ekosystem różnorodny-polny, leśny oraz wodny" w nagrodę byli na wycieczce w Osadzie Leśnej w Kole.
Jak co roku klasa 4 pod opieką pani Wandy Dybowskiej nauczyciela przyrody przygotowała w szkole zdrowy poczęstunek.
Mistrzem szkoły w Tenisie Stołowym został Paweł Leszczuk z klasy 4, najlepszą wśród dziewcząt okazała się Natalia Lebelt z klasy 6.
II miejsce zajął Igor Mędrzycki z klasy 6 oraz Amelia Stępień
III miejsce wśród chłopców zajął Filip Piłat z klasy 4, a wśród dziewcząt Julia Bednarek.
18-10-2016

Ślubowanie klasy I

Uczniowie Pani Anny Górki zostali pasowani na pierwszoklasistów.
Klasy II pod opieką wychowaewczyń Pani Barbary Brzezińskiej oraz Jolanty Kacperczyk wystąpiły w części artystycznej.
Jak co roku klasa czwarta z nauczycielem przyrody Wandą Dybowską poznawała przyrodę na wycieczce przedmiotowej w Rogowie.
Z okazji Dnia Chłopca Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na miss i mistera każdej klasy.
Zwycięzcy:
  • Patryk Paduch
  • Maciej Trzaska
  • Kacper Kubisa
wzięło udział w konkursie p.h. "„Ekosystem różnorodny – polny, leśny oraz wodny” i zdobyło II miejsce. Gratulujemy!
Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody książkowe. Otrzymaliśmy piękną ksiażkę do szkolnej biblioteki. 28.X.16 uczestnicy konkursu pojadą również do Osady Leśnej w Kole.
Uczniowie klasy 5 zwiedzili Muzeum w Oblęgorku oraz podziwiali Dąb Bartek.

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra