13.12.2022 roku klasy 2e i 3b były na wycieczce integracyjnej w Mandorii. Zabawa była świetna.
W dniu 13.12.2022 w hali Relax w Piotrkowie Trybunalskim odbył się 16 turniej w Boccię i Darta. Udział brali zawodnicy z:
Łasku,
Poddębic,
Tomaszowa Maz,
Opoczna,
Piotrkowa Trybunalskiego.
W dniu 12.12.2022 odbył się w naszej szkole Turniej Gwiazdkowy w piłkę nożną dla chłopców klas IV. Udział wzięły reprezentacje trzech szkół.
Oto wyniki:
SP2 - Sp13 9:0
Sp3 - Sp13 4:2
SP2 - Sp 3 7:1
Pierwsze miejsce zajęła nasza szkoła, a oto skład zwycięskiej drużyny:
Vitalii Fedyshyn
Szymon Baryła
Jakub Cieślak
Adam Grzankowski
Julek Gomulec
Filip Morzyński
Filip Środowski
Józef Bagiński
Kacper Wolny
Bryan Biłek
Stanisław Cygan
Organizator turnieju: Maciej Zawadzki
6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował słodką niespodziankę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Dodatkowo odbył się KONKURS NA NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE MIKOŁAJKOWE, którego celem było:
- rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów,
- pogłębienie umiejętności plastycznych i manualnych,
- pielęgnowanie tradycji świątecznych oraz integracja zespołów klasowych.
Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Komisja konkursowa w składzie: p. Urszula Chodacka, p. Beata Motyl - Kopertowska oraz przedstawiciel Rady Osiedla “Słowackiego Północ” w Piotrkowie Tryb. przy wyborze zwycięzców brała pod uwagę:
- ogólne wrażenia estetyczne
- kreatywność
- pomysłowość
-sposób prezentacji przebrania.
W dniu 8.12.22 odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej w piłkę nożną halową klas piątych. Udział wzięły wszystkie klasy piąte w składach mieszanych.
W dniu 7.12.2022r klasy IVB i IVd uczestniczyły w wycieczce mikołajkowej do MANDORII. Wszyscy wspaniale się bawili, zacieśniając więzi koleżeńskie.
Integracja klas Ve, Vc i VIb

Jak co roku, organizowany był w naszej szkole konkurs plastyczny "Pani Jesień w żółtej sukience". Zostali do niego zaproszeni uczniowie klas I – III. Wcielili się w kreatorów mody i zaprojektowali sukienki dla Pani Jesieni, wykorzystując dary natury. Wszyscy wykazali się pomysłowością i starannością.
5 grudnia br. odbyły się w naszej szkole powiatowe obchody Światowego Dnia Walki z HIV i AIDS, podczas których podsumowano realizację programu „Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS”. Laureatom konkursu plastycznego pt. „Młodzi o HIV i AIDS”, którego organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim, wręczono nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta- Krzysztofa Chojniaka.
Wolontariat w SP 2

ul. Kostromska 50
e-mail: sp2@sp2.piotrkow.pl

Sobota 18 maja 2024