podsumowanie innowacji CZYTANIE ROZWIJA...

385535580_889668402754108_625239594382876966_n
22.11.2023 odbyło się podsumowanie innowacji CZYTANIE ROZWIJA.... Projekt realizowany był w klasach czwartych. Uczniowie wykonywali makiety, prace plastyczne z wykorzystaniem nowych technologii oraz wcielili się w postacie z lektury Akademia pana Kleksa. Brawami zostali nagrodzeni wszyscy uczniowie, którzy zaprezentowali najciekawsze stroje. Po obejrzeniu wystawy prac oraz korowodu postaci przedstawiciele klas czwartych uczestniczyli w grze terenowej, w której sprawdzali swoją wiedzę z lektury. Cel innowacji- rozwijanie kreatywności został osiągnięty.
Organizatorami wystawy, gry terenowej oraz parady byli nauczyciele języka polskiego: panie M. Izdebska, A. Wojdal, l. Burakowska- Ogińska, A. Szelest. Grę terenową opracowała p. L.Burakowska - Ogińska. Autor innowacji -P. Alina Wojdal, P. Magdalena Izdebska.
Uczniowie z klasy 4 b na lekcji plastyki z panią Anną Grzywacz, z uśmiechem wykonali z papieru kolorowego i z bibuły dekorację do szkolnej akcji pt. SPOTKANIE Z LEKTURĄ.
Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.