II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Piotrków Trybunalski, moje miasto…inaczej

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej nr 13 miało miejsce podsumowanie zmagań, które odbyły się dnia 16 kwietnia 2024 r. w: SP 13 Pokoju zagadek - Piotrków historyczny i współczesny, Bibliotece Akademii Piotrkowskiej - Piotrków filmowy, Ośrodku Działań Artystycznych - Piotrków legendarny oraz w Muzeum - Piotrków teatralny.

Po podsumowaniu wyników wszystkich etapów, okazało się, że drużyna z Naszej Szkoły (Ksawery Araszkiewicz, Iga Błaszczyk – 6C; Adam Flasza, Maja Kaczmarek, Maja Kostrzewa – 7B) w tegorocznej edycji zajęła II miejsce. W rozgrywkach zwyciężył zespół z SP 11 pod opieką p. Mariusza Danielaka, a uczniowie z SP 16 - pod opieką p. Agnieszki Jurczeni uplasowali się na trzeciej pozycji.