Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Kot w butach” – uczniowie klas 1e i 1b na szkolnej scenie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
04

Przed wakacjami szkolna scena wypełniła się magią teatru i bohaterami znanej baśni.

19 czerwca uczniowie klas 1e i 1b zaprezentowali przedstawienie pt. „Kot w butach”.

Dzieci z dużym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, wykazując się umiejętnościami recytatorskimi oraz aktorskimi. Występ był zwieńczeniem zajęć rozwijających zainteresowania polonistyczne, prowadzonych przez panią Katarzynę Grucę – wychowawczynię klasy 1e.

Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność czytania, interpretacji tekstów oraz pracy z literaturą, rozwijając swoje zainteresowania i kompetencje językowe.

Przedstawienie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem i było okazją do zaprezentowania talentów oraz efektów całorocznej pracy uczniów.
Po takim występie pozostaje tylko jedno – czekać na kolejną baśń na szkolnej scenie.

powrót