Przed wakacjami szkolna scena wypełniła się magią teatru i bohaterami znanej baśni.
19 czerwca uczniowie klas 1e i 1b zaprezentowali przedstawienie pt. „Kot w butach”.
Dzieci z dużym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, wykazując się umiejętnościami recytatorskimi oraz aktorskimi. Występ był zwieńczeniem zajęć rozwijających zainteresowania polonistyczne, prowadzonych przez panią Katarzynę Grucę – wychowawczynię klasy 1e.
Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność czytania, interpretacji tekstów oraz pracy z literaturą, rozwijając swoje zainteresowania i kompetencje językowe.
Przedstawienie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem i było okazją do zaprezentowania talentów oraz efektów całorocznej pracy uczniów.
Po takim występie pozostaje tylko jedno – czekać na kolejną baśń na szkolnej scenie.