W dniu 8 czerwca 2026 roku uczniowie klas IV–VIII wyruszyli w niezwykłą autokarową podróż do Grecji, przemierzając Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Nad bezpieczeństwem i organizacją wyjazdu czuwała pani dyrektor Katarzyna Błażejewska wraz z gronem opiekunów.
Naszym greckim domem na kilka dni była Leptokaria – miejscowość położona między błękitem Morza Egejskiego a majestatycznym Olimpem. Ciepłe fale Riwiery Olimpijskiej, złociste plaże i górskie krajobrazy tworzyły wyjątkową scenerię szkolnego wypoczynku.
Niezwykłych emocji dostarczył rejs na malowniczą wyspę Skiathos, podczas którego podziwialiśmy piękno Morza Egejskiego, a także wizyta w Meteorach, jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w Grecji, słynącym z majestatycznych skał i klasztorów wzniesionych na ich szczytach.
Była to podróż pełna słońca, nowych smaków i widoków, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Bogatsi o nowe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia, 16 czerwca szczęśliwie wróciliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego, kończąc naszą grecką przygodę.
Niezwykłych emocji dostarczył rejs na malowniczą wyspę Skiathos, podczas którego podziwialiśmy piękno Morza Egejskiego, a także wizyta w Meteorach, jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w Grecji, słynącym z majestatycznych skał i klasztorów wzniesionych na ich szczytach.
Była to podróż pełna słońca, nowych smaków i widoków, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Bogatsi o nowe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia, 16 czerwca szczęśliwie wróciliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego, kończąc naszą grecką przygodę.