W miniony piątek - 19.06. odbył się turniej klas trzecich - Zbijak.
Gra dostarczyła mnóstwo niezapomnianych emocji i stała na wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się świetną zwinnością, szybkim czasem reakcji oraz doskonałą współpracą w zespołach. Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i zgodnie z zasadami. Wszyscy kibice głośnym dopingiem wspierali swoje klasy.
Gra dostarczyła mnóstwo niezapomnianych emocji i stała na wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się świetną zwinnością, szybkim czasem reakcji oraz doskonałą współpracą w zespołach. Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i zgodnie z zasadami. Wszyscy kibice głośnym dopingiem wspierali swoje klasy.
Po wyczerpującej grze na podium stanęły klasy:
I miejsce - 3c
II miejsce - 3e
III miejsce - 3b
Zawodnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Osiedla.
Organizator turnieju: Jacek Kisiel
I miejsce - 3c
II miejsce - 3e
III miejsce - 3b
Zawodnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Osiedla.
Organizator turnieju: Jacek Kisiel