Szkoła Podstawowa nr 2
im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

turniej klas trzecich - Zbijak

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
IMG_7139
W miniony piątek - 19.06. odbył się turniej klas trzecich - Zbijak. 
Gra dostarczyła mnóstwo niezapomnianych emocji i stała na wysokim poziomie. Uczniowie wykazali się świetną zwinnością, szybkim czasem reakcji oraz doskonałą współpracą w zespołach. Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i zgodnie z zasadami. Wszyscy kibice głośnym dopingiem wspierali swoje klasy.
Po wyczerpującej grze na podium stanęły klasy:
I miejsce - 3c
II miejsce - 3e
III miejsce - 3b

Zawodnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Osiedla.
Organizator turnieju: Jacek Kisiel
powrót