konkurs plastyczno-historyczny pt. „13.12.1981 - 22.07.1983. Stan wojenny w Polsce we wspomnieniach rodziców, dziadków."

Na terenie naszej szkoły odbył się konkurs plastyczno-historyczny pt. „13.12.1981 - 22.07.1983. Stan wojenny w Polsce we wspomnieniach rodziców, dziadków. " Celem konkursu było upamiętnienie ważnych wydarzeń związanych z historią naszego kraju, które miały miejsce 42 lata temu.
Uczniowie wykonali prace zgodnie z tematem, wykorzystując różne techniki plastyczne. Mimo, że nie są to najłatwiejsze zagadnienia historyczne, poradzili sobie bardzo dobrze. Widać było zaangażowanie, pomysłowość, oryginalność prac. I nagroda - ex aequo: Maja Ćwiek z klasy 8 b i Julianna Kwiatkowska z klasy 8 a. II nagroda - Dominika Kukulska z klasy 8 b. III nagroda - Antonina Kromer z klasy 8 a. Wyróżnienie: uczeń z klasy 7 e, Bartosz Werendzin. Gratulujemy!
Opiekun konkursu:
pani Dobrosława Zbroja - nauczyciel historii i pani Anna Grzywacz - nauczyciel plastyki.