1dzł
W poniedziałek 26 lutego 2024 w Teatrze Pinokio w Łodzi odbyła się wyjątkowa gala Plebiscytu Edukacyjnego, organizowanego przez Dziennik Łódzki. Podczas gali, nasza nauczycielka, pani Marta Rogalska, otrzymała dyplom i medal za tytuł Nauczyciela Roku 2023 w Piotrkowie Trybunalskim w kategorii klas IV - VIII Szkoły Podstawowej.

Cytując Dziennik Łódzki, „Plebiscyt Edukacyjny Dziennika Łódzkiego wyróżnia nauczycieli oddanych swojemu powołaniu, którzy nie tylko są fachowcami w swojej dziedzinie, ale i życiowymi przewodnikami dla młodych ludzi, wzorami do naśladowania”.
Galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna pod linkiem:https://dzienniklodzki.pl/gala-plebiscytu-edukacyjnego-dziennika-lodzkiego-galeria-22/gh/c5-18343325/44