Dnia 01.06.2017r. odbyło się, po raz kolejny spotkanie z ratownikami WOPR-u z Januszem Ciechanowskim i Leszkiem Ciechanowskim na temat bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych podczas wakacji.
W dniu 2 czerwca odbył się konkurs wiedzy o Londynie.
Biblioteka Miejska w Piotrkowie Trybunalskim im. A. Próchnika 26 maja 2017 roku zorganizowała spotkanie z uczniami naszej szkoły.
Na orliku Gimnazjum 2  w Piotrkowie Trybunalskim  odbyły się eliminacje powiatowe w piłce siatkowej chłopców  w ramach  rozgrywek Orlikowej  Ligi Mistrzów organizowanej po raz kolejny przez PGE Skrę Bełchatów.
19 maja odbyła się prezentacja projektów edukacyjnych związanych z obchodami 800-lecia naszego miasta.
11 maja 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci z klas integracyjnych, objętych zajęciami rewalidacyjnymi.
W ramach obchodów 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego w naszej szkole mamy przyjemność podziwiać prace absolwena Gimnazjum nr 5 -Michała Szmigla.
W dniu 12 maja 2017 r. odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród w I Konkursie Fotograficznym "Powrót do przeszłości-Piotrków dawniej i dziś" pod patronatem Dyrektora ZSG nr I, p. Izabelii Winiarskiej, Zakładu Fotograficznego p. R. Westrycha, Zakładu Fotograficznego p. K. Filipczaka w Piotrkowie Tryb. oraz Radomszczańskiego Towarzystwa Fotograficznego.
UNICEF docenił zaangażowanie naszej placówki w działania społeczne.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas integracyjnych, uczęszczających na zajęcia rewalidacyne.

ul. Kostromska 50
e-mail: gimnazjum5@gimnazjum5.piotrkow.pl

Wtorek 25 lipca 2017

Walentyna, Nieznamir, Alfons, Olimpia, Rudolf, Rudolfina, Jakub, Sławosław, Krzysztof, Rudolfa, Dariusz