DYWIZJON 303  - pod tym hasłem w naszej szkole 27 maja br. odbyło się podsumowanie V edycji projektu edukacyjnego Opowiem ci o wolnej Polsce…
W ramach akcji prowadzonych w naszej szkole – „Adopcja Serca” (od 2002r.) i „Pomagamy dzieciom z Omvan” (od 2013r.) przybyła do naszej placówki siostra Elza z Kamerunu.
Dnia 16 maja 2015 roku odbył się rajd zorganizowany przez Komendę Hufca Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz piotrkowski oddział PTTK - WIOSENNY MARSZ NA ORIENTACJĘ.
12 maja w Warszawie odbył się finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK?-TAK!,
30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w 1791r.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Dnia Patrona naszej szkoły 16 kwietnia odbyło się spotkanie z aktorem Ireneuszem Czopem.

ul. Kostromska 50
e-mail: gimnazjum5@gimnazjum5.piotrkow.pl

Wtorek 25 lipca 2017

Walentyna, Nieznamir, Alfons, Olimpia, Rudolf, Rudolfina, Jakub, Sławosław, Krzysztof, Rudolfa, Dariusz