„Historia polskiego lotnictwa wojskowego” – pod takim hasłem odbyło się 12 maja 2016 r. w Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Tryb. kolejne spotkanie młodzieży z pilotami wielu pokoleń.
Korzystając z pięknej pogody, uczniowie IIA wraz z opiekunem Martą Szafranek zorganizowali 10 maja 2016 roku Dzień Sportu dla dzieci z rodzin zastępczych przy Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Nauczyciele języka niemieckiego zorganizowali konkurs pt. „Pfingsten” (Zielone Świątki).
W dniu 7 maja 2016 roku w Bąkowej Górze odbyła się uroczystość 70 rocznicy mordu przez UB dwunastu żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego.
29 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.
Dnia 27.kwietnia 2016r. w Gimnazjum w Szydłowie odbył się XII. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI MARII KONOPNICKIEJ.
26 kwietnia 2016r. w Gimnazjum nr 3 odbył się turniej pod nazwą "Ratujemy Życie” organizowany w ramach programu "Bezpieczne Miasto 2016”,
W dniu 26 kwietnia odbyła się uroczystość poświęcona 1050 rocznicy Chrztu Polski.
W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna zorganizowała akcję „Czytam, bo lubię”,
Dziś rozpoczął się trzydniowy egzamin gimnazjalny.

ul. Kostromska 50
e-mail: gimnazjum5@gimnazjum5.piotrkow.pl

Wtorek 25 lipca 2017

Walentyna, Nieznamir, Alfons, Olimpia, Rudolf, Rudolfina, Jakub, Sławosław, Krzysztof, Rudolfa, Dariusz